Contact

Moest je nog vragen en/of opmerkingen hebben, dan kan je altijd contact nemen met :

  • Voorzitter: 

         Jef Vandekerkhof - jef@breebasket.be

  • Sportief coördinator

         Tamara Dreesen - tamara@breebasket.be 

  •  Coördinator U-12:

          Tamara Dreesen - tamara@breebasket.be  

  •  Coördinator senioren en U-18  

         Ollie van Kempen - ovankempen@kpnmail.nl  

       Contactpersonen in het bestuur:

        Bernard Creemers - bernard@breebasket.be

        Marc Moons - marc@breebasket.be

        Nadine Bloemen - info@breebasket.be

        Rob Grobben - rob@breebasket.be

        Kim Moons - kim@breebasket.be

 

      
 

Vragen en opmerkingen in verband met de kalender:

Kalenderverantwoordelijke@breebasket.be

 

Algemene vragen kunnen gericht worden aan:

coach@breebasket.be

info@breebasket.be  

 

  • Onze Clubgegevens:

        Bree Basket

        Stamnummer: 5025

        Gerdingerstraat 2/003

        3960 Bree

        Tel: 089/46.12.26

        E-mail: info@breebasket.be

        IBAN BE46 0017 8189 3636

 

        Btw nr: BE 0811.698.770

 

 

  • Adres sporthal:

        Sporthal Olympia

        Sportlaan 6
        3960 Bree

 

 

 

 

  

 

 

 


Naam: *
E-mail: *
Telefoon / GSM:
Ter attentie van:
Nota / vraag:
* is een verplicht veld